SIMPLY 20"X21"X1" AIR FILTER, MERV 8, 6 PACK SF20X21X1-6PKM08 - WHITE New
SKU:
SF20X21X1-6PKM08-NEW
UPC:
MPN:
SF20X21X1-6PKM08
Condition:
New
Availability:
Ships out within 24-48 hours
Shipping:
Calculated at Checkout
Bulk discount rates
Buy 100 - 499 and get 1% off
Buy 500 - 999 and get 2% off
Buy 1000 - 9999 and get 3% off
On Sale
Description
• Universally Compatible: Measuring 20" x 21" x 1", with an actual size of 19.75"x20.75" x 0.75", Simply Filters works with almost any brand. Comparable to 3M Filtrete MPR 600, Filterbuy AFB Silver, and Honey well FPR 5.